Школа ендокринолога

 

 

НАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ:

 ДУ «ІНСТИТУТ ЕНДОКРИНОЛОГІЇ ТА ОБМІНУ РЕЧОВИН імені В.П.КОМИСАРЕНКА НАМН УКРАЇНИ»
КАФЕДРА ЕНДОКРИНОЛОГІЇ НУОЗ України імені П.Л.ШУПИКА
АСОЦІАЦІЯ КЛІНІЧНИХ ЕНДОКРИНОЛОГІВ УКРАЇНИ

Шановні колеги!

Ми висловлюємо свою вдячність за Ваш внесок у підтримку та розвиток суттєво нового науково-практичного освітнього Проекту «Школа ендокринолога».

«Школа ендокринолога» - це якісно новий рівень циклової освіти для фахівців, що займаються діагностикою та лікуванням хворих з різною ендокринною патологією, це сучасна і найбільш актуальна інформація, а також унікальна можливість ознайомитися з новими напрямками в ендокринології та медицині в цілому.

Освітній Проект «Школа ендокринолога» ми готували, виходячи з необхідності впровадження принципово нових підходів в освіті і вивченні матеріалу. Формат «Школи ендокринолога» - це оригінальна подача теоретичного матеріалу, міждисциплінарна практична спрямованість одержуваної інформації, інтерактивне спілкування з аудиторією і кожним учасником Школи, зріз вихідних знань і порівняння їх з подальшим тестуванням, що відображує динаміку навчання. Все це поєднується з класичними формами проведення науково-практичних конференціи у сфері медицини.

Сьогодні можна з упевненістю сказати, що науково-освітній Проект «Школа ендокринолога» успішно стартував і заявив про себе, як про знакову подію останніх років в області ендокринології. Саме тому ми ще раз хочемо висловити всім, хто підтримує і продовжує розвивати цей Проект, свою вдячність і подяку!

Науковий керівник «Школи ендокринолога»,
Президент Української Асоціації клінічних ендокринологів,
Директор ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовиН
ім.В.П.Комісаренка НАМІ-І України» (м.Київ),
академік Національної академії медичних наук України,
член-кореспондент НАН України,
Віце-президент НАМН України, професор
Микола ТРОНЬКО 

     

     й ком

Картки заходів БПР "Школи ендокринолога"

Реєстрація на наступні заходи Школи тут:

www.facebook.com/EndoSchool