Школа ендокринолога

 

 

НАУКОВІ ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ:

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
 ДУ «ІНСТИТУТ ЕНДОКРИНОЛОГІЇ ТА ОБМІНУ РЕЧОВИН імені В.П.КОМИСАРЕНКА НАМН УКРАЇНИ»
КАФЕДРА ЕНДОКРИНОЛОГІЇ НМАПО імені П.Л.ШУПИКА
АСОЦІАЦІЯ ЕНДОКРИНОЛОГІВ УКРАЇНИ

Шановні колеги!

Ми висловлюємо свою вдячність за Ваш внесок у підтримку та розвиток суттєво нового науково-практичного освітнього Проекту «Школа ендокринолога».

«Школа ендокринолога» - це якісно новий рівень циклової освіти для фахівців, що займаються діагностикою та лікуванням хворих з різною ендокринною патологією, це сучасна і найбільш актуальна інформація, а також унікальна можливість ознайомитися з новими напрямками в ендокринології та медицині в цілому.

Освітній Проект «Школа ендокринолога» ми готували, виходячи з необхідності впровадження принципово нових підходів в освіті і вивченні матеріалу. Формат «Школи ендокринолога» - це оригінальна подача теоретичного матеріалу, міждисциплінарна практична спрямованість одержуваної інформації, інтерактивне спілкування з аудиторією і кожним учасником Школи, зріз вихідних знань і порівняння їх з подальшим тестуванням, що відображує динаміку навчання. Все це поєднується з класичними формами проведення науково-практичних конференціи у сфері медицини.

Сьогодні можна з упевненістю сказати, що науково-освітній Проект «Школа ендокринолога» успішно стартував і заявив про себе, як про знакову подію останніх років в області ендокринології. Саме тому ми ще раз хочемо висловити всім, хто підтримує і продовжує розвивати цей Проект, свою вдячність і подяку!

Науковий керівник «Школи ендокринолога»,
Президент Української Асоціації клінічних ендокринологів,
Директор ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовиН
ім.В.П.Комісаренка НАМІ-І України» (м.Київ),
академік Національної академії медичних наук України,
член-кореспондент НАН України,
Віце-президент НАМН України, професор
Микола ТРОНЬКО 

  

Основними спікерами Проекту «Школи ендокринолога» будуть провідні науковці ДУ«Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України»: д.мед.н.  Соколова Л.К, к.мед.н.  Болгарська С.В.,д.мед.н.  Кваченюк А.М., к.мед.н.  Науменко В.Г., д.мед.н.  Корпачева-Зінич О.В., к.мед.н.  Тронько К.М., д.мед.н.  Власенко М.В., к.мед.н.  Бєльчина Ю.Б., к.мед.н.  Орленко В.Л.

Всі учасники «Школи ендокринолога» отримають по закінченню сертифікат про участь. На кожному заході очікується близько 120-150 учасників.

 Попередній календар "Школи ендокринолога"-2021

    

Щоб бути завжди у курсі заходів Школи проходьте скануйте смартфоном QR-код або заходьте за цим посиланням зі смартфона та долучайтеся до нашого каналу:
 
 
Посилання можна перенадсилати своїм колегам))
Будьте з нами! Приємної Школи!

      й ком

Контакти: 044 33 77 951

endoschool@ukr.net

www.facebook.com/EndoSchool