Архів новин

2023  2022  2021  2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013 
січень
лютий
березень
квітень
травень
липень
жовтень
листопад
грудень

Новини

17 вересня 2023

15 вересня відбулося урочисте засідання Вченої ради інституту, присвячене 30-річчю заснування НАМН України. 

   Президія Академії медичних наук України з початку діяльності наголошувала, перш за все, на підвищенні рівня наукових досліджень в її інститутах, розвитку фундаментальних досліджень,оскільки без цього неможливе розв’язання багатьох прикладних проблем. В доповідях відзначено постійну участь установ Академії у розробці та виконанні національних і державних програм, спрямованих на боротьбу з найпоширенішими і важкими хворобами, збереження довкілля, зменшення захворюваності і збільшення тривалості життя населення країни. Науковці Академії є членами міжнародних наукових товариств, медичних асоціацій, закордонних академій, радниками або експертами таких організацій, як ВООЗ, МАГАТЕ та інших. Особливий акцент зроблено на значній ролі Президії НАМНУкраїни, підпорядкованих інститутів у наданні висококваліфікованої медичної допомоги військовослужбовцям під час російської агресії.   

Олена КОВЗУН в своєму виступі зупиниласьна роботі співробітників інституту з надання допомоги військовослужбовцям. На базі стаціонарних відділень інституту здійснено комплекс лікувальних та реабілітаційних заходів військовослужбовцям, які отримали спеціалізовану медичну допомогу у госпіталі Національної гвардії України. Планується створення спеціалізованого реабілітаційного відділення для військовослужбовців. Протягомвсього військового часу надана амбулаторна допомога понад 300 військовослужбовцям з ендокринною патологією. Проводяться виїзди лікарів інституту на деокуповані території Київської області у складі мультидисциплінарних бригад спеціалістів із закладів НАМН України. Співробітники інституту у складі виїзних бригад київських лікарів проконсультували понад 3000 пацієнтів, з них більше 500 направили на дообстеження і майже 100 – госпіталізували до столичних клінік.
На урочистому засіданні Вченої ради інституту були нагороджені Грамотами провідні вчені і лікарі інституту за їхній особистий внесок у розвиток академічної науки, за розробку та впровадження новітніх технологій діагностики, лікування і профілактики найпоширеніших ендокринних захворювань.